Gadżety

Dobra reklama pozwala dotrzeć do jak największej ilości obecnych i potencjalnych klientów. Jednak naprawdę skuteczny przekaz sprawia, że informacja o oferowanych produktach i usługach pozostaje w pamięci na długi czas. Różnego rodzaju reklamy wizualne, spoty, czy ulotki pomagają w dotarciu do wielu. Jednak w czasach nadmiaru informacji, należy nieustannie przypominać o swojej działalności, by nie zniknąć w morzu innych ofert. Jednocześnie trzeba starać się robić to subtelnie i ze smakiem, by reklama nie stała się męczącą antyreklamą. Z tym problemem boryka się wielu przedsiębiorców, fundacji i instytucji, a rozwiązanie jest proste i wbrew pozorom, wcale nie kosztowne – gadżet reklamowy.

Nic tak nie zostaje w pamięci, jak dobrze przemyślany i oryginalny prezent. Upominek reklamowy łączy w sobie tę funkcje oraz reklamy. Jest to przedmiot, którego nie wyrzuca się od razu do śmietnika, jak to dzieje się z ulotkami, a trafiony zostaje z użytkownikiem na lata. Nie musi to być nic wymyślnego, często wystarczy zwykły długopis, kubek, czy pamięć przenośna USB z logiem i hasłem reklamowym, po które się sięga wiele razy w ciągu dnia. Ilość, różnorodność i jakość dostępnych gadżetów reklamowych pozwala zaspokoić każde zapotrzebowanie. Bez znaczenia, czy potrzebny jest luksusowy, unikatowy przedmiot na prezent dla kluczowego klienta lub kontrahenta, czy też zwykły gadżet, służący jako reklama dla potencjalnych klientów – każdy znajdzie coś dla siebie.

Po gadżety reklamowe coraz częściej sięgają osoby prywatne, gdyż ich wysoka jakość i unikalność sprawia, że są one także świetnym prezentem na urodziny, jubileusze i inne wyjątkowe wydarzenia. Wybrany z katalogu przedmiot znakuje się między innymi za pomocą tampodruku, sitodruku, laserem lub naklejką. Oferujemy fachowe doradztwo przy wyborze optymalnej opcji.

Realizujemy zlecenia już od pojedynczej sztuki oraz nietypowe. Odpowiadamy szybko na wszelkie wątpliwości.