Haft komputerowy

 

Haft jest techniką znakowania materiałów znaną od starożytności. Można go aplikować na niemal każdą powierzchnię płaską: tkaninę, filc, skórę, a nawet papier. Początkowo stosowany był głównie w celach zdobniczych, z czasem jednak okazało się, że jest doskonałym środkiem do trwałego i niedrogiego znakowania odzieży. Używano go głównie tam, gdzie wzór trzeba było powielać w setki razy. Pozwala on, dzięki łatwej aplikacji, na uzyskanie takich niemal takich samych efektów przy wielorazowym nanoszeniu wzoru. Szczególnie dobrze sprawdzał się przy różnego typu oznaczeniach wojskowych. Wraz z rozwojem technologicznym i postępem cyfrowym powstał haft komputerowy, dzięki któremu można uzyskać 100% dokładność, przy maksymalnie skróconym czasie haftowania wzoru.

 

Współcześnie haft komputerowy stał się jedną z najbardziej rozpowszechnionych form znakowania. Wciąż tradycyjnie aplikuje się nią oznaczenia wojskowe, ale dzięki powszechności i trwałości tej techniki stała się ona popularna także w różnych grupach paramilitarnych, a także w przemyśle, w większych i mniejszych przedsiębiorstwach, stowarzyszeniach. Służy tu do ujednolicania mundurów i uniformów roboczych, a także do podania informacji mających służyć reklamie (numer telefonu, adres itp.). Nie ustaje moda na haftowane aplikacje ozdobne, szczególnie na ubraniach i upominkach.

 

Tajemnica wszechstronności haftu komputerowego tkwi nie tylko w jego trwałości, ale także w możliwościach wiernego oddania wzoru.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w znakowaniu odzieży możemy się pochwalić wieloma perfekcyjnymi realizacjami dla firm, stowarzyszeń jak i dla osób prywatnych. Poznaliśmy dogłębnie tajniki haftu komputerowego, co pozwala nam na niemal 100% odwzorowanie powierzonego nam wzoru. Posługujemy się także bogatą i żywą paletą kolorów.

 

Wykonujemy między innymi naszywki (military patches, name patches, motorcycle patches, harcerskie), hafty bezpośrednie, FOTOnaszywki.

 

 

Masz wątpliwości, co do wykonalności Twojego zlecenia? Spytaj, podejmujemy się także zadań nietypowych. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy z jednakową powagą, bez znaczenia, czy chodzi o kilkadziesiąt aplikacji na ubrania robocze, czy też pojedynczy haft na upominku.

 

Ceny zależą od stopnia trudności zlecenia i od techniki haftu, którą ma być wykonany wzór. Ustalane są indywidualnie przy składaniu zamówienia.